Chata MATE, 790 54 Černá Voda 72

Zpět

Úvod

 Tel.: 725 103 151   -  mail: chatamate@rychleby.cz   -  gps: 50°19'1.050"N, 17°9'54.760"E

Ubytování

Chata MATE se nachází po levé straně za obcí Černá Voda (při směru ze Žulové), kde odbočíte z hlavní cesty a sjedete kolem kamenné skulptury na odstavné parkoviště či přímo k chatě. Příjezd z Lipové Lázně, přes Žulovou až k chatě je dostatečně graficky znázorněn na mapě.
V přízemí před vstupem do chaty se nachází venkovní terasa s posezením, při vstupu do chaty pak po pravé ruce společenská místnost s barem, kde můžete klidně odpočívat, sledovat televizi nebo se dobře bavit. V přízemní se taktéž nachází vybavená kuchyně s pěti kuchyňskými linkami se sporáky a lednicemi, umožňující při individuální turistice samostatnou přípravu jídel. Pro skupiny hostů zajistíme po dohodě i celodenní stravování, případně polopenzi. Vedle ní pak jídelna s kulečníkem a ping-pongovým stolem a samozřejmě také sociální zařízení.
Při vstupu do 1. patra se ocitneme ve společenské místnosti, zařízené pohodlnými křesly pro chvíle odpočinku či povídání si s přáteli. 1. patro však slouží hlavně jako ubytovací část chaty a nabízí celkem 42 lůžek ve 2 až 4 lůžkových, standardně zařízených pokojích. Jsou zde také sprchy a sociální zařízení.

K vybavení chaty patří také venkovní gril s ohništěm a udírnou, zahradní bazén, stolní tenis.

Galerie

 

 

© RYCHLEBY.CZ  |  Všechna práva vyhrazena    |  Licenční podmínky